Gabinet

Na miejsce pracy wybraliśmy dwie warszawskie lokalizacje: Wilanów i Żoliborz. Każda jest inna, każda ma swój klimat. Do Ciebie należy ruch, którą wybierzesz.

ul. Cieszkowskiego 1/3, lok. 77, klatka 17 Warszawa


Gabinet położony w samym centrum malowniczego Starego Żoliborza, rzut beretem od stacji metra Plac Wilsona (północne wyjście). Przed, jak i po wyjściu z niego trafisz na ciche podwórko, pełne drzew i ławek, na którym, jeśli chcesz, możesz jeszcze na spokojnie zasymilować to, co zadziało się na sesji. W gabinecie na Żoliborzu prowadzimy psychoterapię indywidualną, psychoterapię dla par oraz spotkania psychoedukacyjne.

Mapa

Witamy na stronie Nastroje – Gabinetu Psychoterapii Gestalt. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasze gabinety zlokalizowaliśmy w dwóch, atrakcyjnych miejscach w Warszawie. Do Waszej dyspozycji oddajemy lokal na Starym Żoliborzu i na Wilanowie. Pierwszy gabinet mieści się przy ulicy Cieszkowskiego ⅓, lok. 77 (klatka 17), a drugi przy alejach Wilanowskich 7A, lok. 32 (klatka 2). Zapraszamy do zapoznania się z załączoną mapką na naszej stronie internetowej, która z pewnością ułatwi Wam znalezienie gabinetów Nastroje.

Zapraszamy do kontaktu w celu doprecyzowania terminu wizyty. Oferujemy swoją pomoc w zmaganiach z problemami dotyczącymi: nieudanych związków lub trudności w nawiązywaniu relacji międzyludzkich, poczucia pustki i bezsilności, ciągłego stresu towarzyszącego Ci na co dzień. Być może chciałbyś zrozumieć siebie, uporać się z życiowymi wyborami lub odkryć własny potencjał. Proponujemy konsultację i być może sesje terapeutyczne.

Stary Żoliborz

Nasz gabinet psychologiczny w Warszawie przy ulicy Cieszkowskiego znajduje się tuż obok stacji metra Plac Wilsona. To jego duży atut komunikacyjny. Przez całe lato jest zielono, na wiosnę kwitną magnolie. Gabinet Nastroje w tej lokalizacji pozwala poczuć się komfortowo, dzięki czemu łatwiej jest rozmawiać nawet o bardzo trudnych sprawach. Proponujemy skorzystanie z psychoterapii indywidualnej, spotkań psychoedukacyjnych oraz psychoterapii dla par. W tej lokalizacji posiadamy dwa pokoje. Duży gabinet to połączenie odcieni szarego, bieli i czerwieni. Drugi gabinet utrzymany został w kolorach szarym i białym, którym towarzyszą drewniane dodatki.

Piękny Wilanów

W wilanowskim gabinecie Nastroje oferujemy psychoterapię indywidualną oraz spotkania psychoedukacyjne. W tej lokalizacji posiadamy jeden, wyjątkowo przestronny pokój do sesji. Znajduje się w nim zarówno wygodna kanapa, jak i relaksujące fotele. Wnętrze zostało urządzone w neutralnych kolorach, dominuje tu biel, brąz i uspokajające drewno. Jest to także pomieszczenie, które zapewnia dużą ilość naturalnego światła.