Jacek Czerwieniec

Jacek Czerwieniec, psychoterapeuta Gestalt

TEL. 602 730 401 WWW.SZKOLAOJCOSTWA.PL

Żyjemy w czasach, gdzie nasze naturalne potrzeby zostały zepchnięte na margines i bardzo łatwo zagubić się w natłoku obcych wzorców i wymagań. Często stanowią one wyzwanie tak duże, że trudno jest sobie z nim samodzielnie poradzić. Jeśli doświadczasz nadmiaru stresu, problemów w związku, relacjach z ludźmi, długotrwałych okresów złego nastroju, przechodzisz okres zwątpienia lub wypalenia zawodowego, oferuję Ci pomoc w ramach terapii.

Sama terapia to dla mnie spotkanie dwóch osób, które w bezpiecznej atmosferze i we wzajemnym zaufaniu są w stanie się na siebie otworzyć i spostrzegając swoją odmienność, doświadczać nowych emocji, zachowań, nowych sposobów myślenia. Wszystkiego, co jest potrzebne do zmiany jakości w naszym życiu. Swoje zadanie jako terapeuty widzę we wsparciu Ciebie w tym doświadczeniu. W uświadomieniu Tobie, że wszystko co niezbędne już masz, potrzebujesz jedynie ze swoich zasobów korzystać. W pracy stosuję klasyczne gestaltowskie metody, dialog, różnego typu eksperymenty i wizualizacje. Bliskie są mi również techniki relaksacyjno-oddechowe, pozwalające w proces zmian włączyć nasze ciało, którego nie sposób oddzielić od budzących się w nim myśli i emocji.

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Gestalt. Swoje kwalifikacje terapeutyczne nabyłem w trakcie czteroletniego szkolenia w krakowskim Instytucie Gestalt (IG – dawniej Instytut Terapii Gestalt). Staż kliniczny odbyłem w warszawskim szpitalu psychiatrycznym przy ul. Nowowiejskiej. Kilka lat poświęciłem na własną terapię. Mam za sobą również zupełnie inny etap życia – przez kilkanaście lat przeszedłem korporacyjną ścieżkę kariery, której doświadczenia pomagają mi obecnie lepiej rozumieć świat moich klientów. Prowadzę głównie krótko i długoterminową terapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię par. Pracując, podlegam regularnej superwizji.

Zapraszam Cię do spotkania i rozpoczęcia zmian w swoim życiu.

Koszt sesji indywidualnej – 120 PLN