Jacek Czerwieniec

Jacek Czerwieniec, psychoterapeuta Gestalt

TEL. 602 730 401 WWW.SZKOLAOJCOSTWA.PL

Wielu spośród moich klientów i klientek przychodzi, aby poradzić sobie z problemem niskiego poczucia wartości. Albo z całkiem inną trudnością, która po pewnym czasie okazuje się być związana z niskim poczuciem własnej wartości. Dlaczego do mnie ? Może dlatego, że przez długi kawałek własnego życia, miałem o sobie kiepskie mniemanie ? A może dlatego, że jest to tak podstawowa kwestia, iż niemal każdy z nas w jakimś stopniu zmaga się z tym zagadnieniem ? Piszę o tym szerzej w tym miejscu, jeśli Cię to interesuje – zapraszam. Zapraszam również do gabinetu, jeśli potrzebujesz wsparcia w swoich zmaganiach. Nie tylko wtedy, gdy brakuje Ci poczucia własnej wartości.

Sama terapia to dla mnie spotkanie dwóch osób, które w bezpiecznej atmosferze i we wzajemnym zaufaniu są w stanie się na siebie otworzyć i spostrzegając swoją odmienność, doświadczać nowych emocji, zachowań, nowych sposobów myślenia. Wszystkiego, co jest potrzebne do zmiany jakości w naszym życiu. Swoje zadanie jako terapeuty widzę we wsparciu Ciebie w tym doświadczeniu. W uświadomieniu Tobie, że wszystko co niezbędne już masz, potrzebujesz jedynie ze swoich zasobów korzystać. W pracy stosuję klasyczne gestaltowskie metody, dialog, różnego typu eksperymenty i wizualizacje. Bliskie są mi również techniki relaksacyjno-oddechowe, pozwalające w proces zmian włączyć nasze ciało, którego nie sposób oddzielić od budzących się w nim myśli i emocji.

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Gestalt. Swoje kwalifikacje terapeutyczne nabyłem w trakcie czteroletniego szkolenia w krakowskim Instytucie Gestalt (IG – dawniej Instytut Terapii Gestalt). Staż kliniczny odbyłem w warszawskim szpitalu psychiatrycznym przy ul. Nowowiejskiej. Kilka lat poświęciłem na własną terapię. Mam za sobą również zupełnie inny etap życia – przez kilkanaście lat przeszedłem korporacyjną ścieżkę kariery, której doświadczenia pomagają mi obecnie lepiej rozumieć świat moich klientów. Prowadzę głównie krótko i długoterminową terapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię par. Pracując, podlegam regularnej superwizji.

Zapraszam Cię do spotkania i rozpoczęcia zmian w swoim życiu.

Koszt sesji indywidualnej – 130 PLN