Natalia Żuk-Michałowska

TYM_7377

tel. 695 931 505, www.nataliazuk.pl

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt i socjolożką. Ukończyłam całościowe, czteroletnie szkolenie zawodowe – Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

Psychoterapia jest dla mnie przede wszystkim wspierającym towarzyszeniem osobie, która przeżywa trudności w różnych obszarach swojego funkcjonowania (emocje, zachowanie, myśli, ciało). W problemach klienta staram się zobaczyć to, czego ona sam nie dostrzega i pomóc mu uzupełniać obraz siebie o te aspekty, które dotąd odtrącał. Zgadzam się założeniem terapii Gestalt o paradoksalnej zmianie – zmieniamy się wtedy, gdy zaakceptujemy siebie takimi jakimi naprawdę jesteśmy. W kontakcie z klientami kładę nacisk na integrację wszystkich sfer świadomości, aktywne eksperymentowanie i dążenie do samoakceptacji. Stosuję zarówno klasyczne techniki dialogu terapeutycznego, jak i wizualizacje. Oprócz psychoterapii Gestalt, inspirację czerpię z koncepcji i teorii psychodynamicznych i systemowych. Swoją praktykę poddaję regularnej superwizji.

Zapraszam Cię do kontaktu, jeśli poszukujesz dla siebie profesjonalnej pomocy w zmaganiu się z wewnętrznymi konfliktami; doświadczasz lęku, przytłaczającego smutku i stresu i chcesz prawdziwej przemiany w sobie; zapraszam Cię, jeśli myślisz, że jesteś bezwartościowy/-a niezależnie od tego, ile robisz i ile masz osiągnięć.

Przyjmuję w gabinecie na Mokotowie.

Wizyta – 120 zł

Zapraszam do udziału w grupie terapeutycznej, która ruszy w październiku 2016 roku i będzie dedykowana głównie osobom, które doświadczają kłopotów w kontakcie z ludźmi. Szczegóły tutaj