Terapia dla par w mieście Warszawa

Skuteczna terapia dla par w Warszawie

W naszym gabinecie psychoterapii w Warszawie prowadzimy terapię dla par. Odwiedzając tę stronę prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę, że bycie w związku to nie same uniesienia i przyjemności, ale również pewne trudności i przeszkody spotykane na wspólnej drodze. Być może niekiedy masz problem, żeby poradzić sobie z własnymi emocjami i postępowaniem, a w związku ścierają się przecież dwie osobowości i dwa czasami całkiem różne charaktery. Przezwyciężanie trudnych chwil w takiej sytuacji to naprawdę duże wyzwanie, któremu potrafią podołać tylko nieliczni.

Jeśli szukasz pomocy w radzeniu sobie z podobnymi kłopotami, terapia dla par w Warszawie może pomóc Ci odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań – co się stało, że najbliższa niegdyś osoba tak bardzo się ode mnie oddaliła ? Jak to możliwe, że mnie nie rozumie ? Dlaczego mnie rani i mówi tyle przykrych rzeczy? Jeśli chcesz uratować to, co do niedawna było dla Ciebie tak ważne, to znak, że chcesz popracować nad związkiem i poprawić relacje, które popsuły się gdzieś na Waszej wspólnej drodze. Oczywiście może być też tak, że wahasz się, czy chcesz dalej pozostać z kimś, kto Ciebie rani. Jedno jest pewne – z postanowieniem przepracowania relacji nie wolno zwlekać, bo w pewnym momencie zadawane nawzajem rany staną się zbyt głębokie. Pamiętaj też, że zmiany nigdy nie następują natychmiast.

Już dziś zapisz się na terapię dla par w Warszawie

Zapraszamy na terapię dla par w naszym gabinecie w Warszawie – pomożemy Wam odkryć, co jest istotą konfliktu. Abyście mogli do tego dojść, nauczymy Was komunikacji, odczuwania i znajdywania w sobie uczuć i emocji, a później wyrażania ich – tłumienie w sobie wielu rzeczy to jedno z najgorszych rozwiązań. Nasz terapeuta zadba o to, byście czuli się bezpiecznie, a rozmowy przebiegały w  atmosferze, w której każde z Was będzie mogło wyrazić swój sposobów widzenia i postrzegania Waszej związkowej rzeczywistości. Standardowo spotkania odbywają się z obojgiem partnerów, ale może się też okazać, że zmiana zachowań nie będzie możliwa bez pracy własnej jednej lub obu ze stron. Wówczas zaproponujemy terapie indywidualne.